В Олександрії вивезенням сміття тепер займатимуться міські комунальні служби
Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Михайло Сулятицький презентував три нові сміттєвози, які придбали у рамках реалізації першого етапу програми зі збору та вивезення сміття.
Наразі спецтехніка проходить реєстрацію та необхідне оформлення документів. Її вартість – 10,5 млн грн.
Міська рада раніше виділила 17,5 млн. грн, аби закупити спецавто, облаштувати нові й провести ремонт діючих майданчиків для збору сміття, встановити нові сміттєві контейнери.
Як розповів Михайло Сулятицький, міська програма з організації та вивезення сміття розрахована на два роки і передбачає закупівлю п’яти нових сміттєвозів (поставки ще двох наразі очікуються), 16 великогабаритних сміттєвих контейнерів, а також 350 оцинкованих євроконтейнерів, які місто отримає у травні.
Наступний етап передбачає сортування сміття, яке піддається обробці: пластик, папір тощо. Попередньо реалізація цього етапу стартує у 2024 році.
«Міський голова Сергій Кузьменко поставив завдання вирішити проблему зі сміттям і зробити місто чистим та охайним. Уже виконуємо всі ці доручення», – прокоментував Сулятицький.
Нагадаємо, що в Олександрії біля міськради відкрили бомбосховище, на ремонт якого витратили близько 1 млн грн.
![Олександрійська сім'я вивозила сміття у «топольки»](https://www.alnews.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_0199-20130121-1-600x450.jpg)
Чоловіка, якого зафіксували на відео у момент вивезення сміття в […]
![Олександрійська сім'я вивозила сміття у «топольки»](https://www.alnews.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_0199-20130121-1-600x450.jpg)
В Олександрійському пабліку https://t.me/hyevuy_alex опублікували відео, як чоловік та жінка […]
![В Олександрії біженці з Харкова потрапили у ДТП з «євробляхою»](https://www.alnews.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-22_16-57-01-600x450.jpg)
Вчора, 22 березня, в Олександрії біля танка сталася дорожньо-транспортна пригода. […]
Залишити коментар