У Приютівці на Олександрійщині будують водогін
В Приютівській громаді продовжується прокладання водогону в селищі Приютівка. Днями працівники комунального підприємства «Водолій» проклали 60-метрів водогону по провулку Набережному, повідомляють у Приютівській громаді.
Відтепер жителі 10 будинків, що знаходяться в провулку, під’єднавшись до централізованого водопостачання, матимуть змогу користуватися чистою питною водою. До цього вони тільки мріяли про водогін і користувалися водою із криниць.
На прокладення водогону з бюджету Приютівської селищної ради виділили 10 тисяч гривень.
![Олександрійська сім'я вивозила сміття у «топольки»](https://www.alnews.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_0199-20130121-1-600x450.jpg)
Чоловіка, якого зафіксували на відео у момент вивезення сміття в […]
![Олександрійська сім'я вивозила сміття у «топольки»](https://www.alnews.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_0199-20130121-1-600x450.jpg)
В Олександрійському пабліку https://t.me/hyevuy_alex опублікували відео, як чоловік та жінка […]
![В Олександрії біженці з Харкова потрапили у ДТП з «євробляхою»](https://www.alnews.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-22_16-57-01-600x450.jpg)
Вчора, 22 березня, в Олександрії біля танка сталася дорожньо-транспортна пригода. […]
Залишити коментар